Nasz zespół

Dr n. med. Specjalista chirurg stomatolog Maciej Studziński

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu, Śląskiej Akademii Medycznej Doświadczenie kliniczne zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Świętej Barbary w Sosnowcu, na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, chirurgii stomatologicznej i implantologii, aktywnie wspiera rozwój chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii stomatologicznej w Polsce. Regularnie bierze udział w kursach i kongresach, pogłębiając wiedzę o najnowsze rozwiązania w dziedzinie chirurgii i implantologii. Jest autorem wielu publikacji z zakresu chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej
Świadczone usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej:

Implantologia kompleksowa,
Chirurgia kompleksowa,

lek. dent. Sandra Świerkowska

W 2012 roku ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Uczestniczyła w wielu kursach zawodowych m.in. Nowoczesnej endodoncji z zastosowaniem mikroskopu.

Od początku swojej pracy w zawodzie pasjonuje się leczeniem kanałowym i stomatologią zachowawczą. Kładzie szczególny nacisk na rozwój w tych dziedzinach stomatologii.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i leczy w taki sposób, w jaki sama chciałaby być leczona.

Świadczone usługi:
•Endodoncja,
•Stomatologia zachowawcza,
•Chirurgia,
•Pedodoncja,
•Protetyka

avatar

lek.dent. Katarzyna Faruga

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Odziałem Lekarsko Dentystycznym w Zabrzu, gdzie w roku 2018 ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny. Swoje umiejętności zawodowe zdobywała podczas rocznego stażu, odbytego w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu oraz Zabrzu. Chętnie podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych kursach z zakresu endodoncji oraz protetyki. Jest na bieżąco z trendami dotyczącymi standardów leczenia stomatologicznego. Poza dotychczas praktykowanymi kierunkami w stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki, pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, aby w przyszłości również wykonywać skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prywatnie jest miłośniczką psów i lubi spędzać wolny czas uprawiając sport, podróżując oraz czytając literaturę obyczajową jak i kryminalną.

Ukończone kursy: Endo-akademia st. I i II – dr S. Gabryś Szlifowanie zębów pod korony i mosty protetyczne – poziom I – dr n. med. B Bączkowski Świadczone usługi:

• Stomatologia zachowawcza,
• Pedodoncja,
• Chirurgia,

lek. dent. Ewa Ksoll

Ukończyła Oddział Lekarsko-Dentystyczny Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2019 roku. Od tego momentu pracuje nad podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych na kursach i konferencjach. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i leczeniem dzieci. W swojej pracy zawsze stara się zapewnić pacjentom najwyższy komfort leczenia. Wolny czas lubi spędzać na pieszych wędrówkach po górach, z dobrą książką lub podróżując.

Ukończone kursy:
“Kompozytowa rehabilitacja estetyczna” lek. dent. Dawid Pisuk
“Szlifowanie pod korony i mosty protetyczne (moduł I)” dr. n. med. Bohdan Bączkowski
“Mikroskopowy kurs pierwotnego leczenia kanałowego. Nowoczesne narzędzia i ćwierć wieku doświadczenia.” dr n. med. Maciej Kuźmiński
“Cztery odsłony endo – od negocjacji do obturacji. Endodoncja w praktyce.” dr n. med. Mariusz Pietrzak
“Praktyczne algorytmy leczenia zapaleń przyzębia zapewniające długoletnią współpracę pomiędzy pacjentem i gabinetem.” dr. n. med. Witold Jurczyński.

Świadczone usługi:

• Stomatologia zachowawcza,
• Pedodoncja,
• Chirurgia,
• Endodoncja,
• Protetyka,

Justyna Chorzewska

Higienistka stomatologiczna / opiekun medyczny pacjenta

Absolwentka eCollege w Zabrzu, dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna z kilkunastoletnim stażem pracy. Wykonywana praca jest jej pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach medycznych. Dzięki nim zdobywa nową wiedzę i umiejętności, które zapewnią Państwu komfort oraz poczucie bezpieczeństwa podczas opieki medycznej. Z wielką dokładnością i cierpliwością wykonuje zabiegi higienizacji, rozjaśni Państwa uśmiech przeprowadzając wybielanie zębów oraz zadba o najmłodszych pacjentów oferując im zabiegi fluoryzacji. Na co dzień w gabinecie jest opiekuńczą, uśmiechniętą, cierpliwą i życzliwą osobą, która zawsze posłuży dobrą radą i wsparciem dla pacjentów. Dba również o komfort pracy w gabinecie oraz jest ogniwem w komunikacji na linii stomatolog-pacjent.