Stomatolog dziecięcy w Gliwicach

szczęśliwe dzieci z balonami
W naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach doskonale wiemy, że wizyta u dentysty bywa dla wielu dzieci bardzo stresująca. Mając zatem na uwadze komfort małych Pacjentów, dokładamy wszelkich starań, by Twoja pociecha czuła się na fotelu stomatologicznym w pełni bezpiecznie i nie obawiała się zabiegu. Oferujemy szeroką gamę usług dentystycznych dla dzieci, zapewniając nie tylko skuteczne leczenie, lecz także przyjazną atmosferę.

Jeśli szukasz dobrego stomatologa dziecięcego, który zadba o zdrowe zęby Twojej pociechy, trafiłeś we właściwe miejsce. Umów wizytę już dziś! Stomatologia dziecięca świadczona w naszym gabinecie dentystycznym to usługi na najwyższym poziomie! Zadbamy o piękny i zdrowy uśmiech naszych najmłodszych pacjentów!

Dentysta dziecięcy - Gliwice

W klinice stomatologicznej Medent w Gliwicach zależy nam na tym, aby każda wizyta Twojego dziecka u stomatologa przebiegała w miłej atmosferze, bez bólu czy strachu. Oferujemy rozmaite zabiegi dla najmłodszych z zakresu leczenia zachowawczego próchnicy wraz z odbudową ubytków z wykorzystaniem nowoczesnych, bezpiecznych wypełnień. Ponadto usługi naszego gabinetu stomatologicznego obejmują również kanałowe leczenie zębów mlecznych, dbając jednocześnie o komfort małego Pacjenta. Chcesz zatroszczyć się o zdrowie oraz piękny uśmiech swojej pociechy? Sprawdź ofertę zabiegów z zakresu pedodoncji!

Profilaktyka – stomatolog dziecięcy Gliwice

Równie ważna, co leczenie próchnicy i odbudowa ubytków pozostaje odpowiednia profilaktyka. Ma ona szczególne znaczenie w przypadku dzieci, ponieważ nie tylko zapewnia im zdrowe zęby, lecz także zapobiega powstawaniu chorób czy nieprawidłowemu rozwojowi uzębienia. Dlatego w klinice stomatologicznej Medent w Gliwicach proponujemy zabiegi profilaktyczne, dzięki którym kontrolne wizyty Twojej pociechy w gabinecie stomatologa będą jedynie formalnością. Oferujemy między innymi lakierowanie i lakowanie zębów oraz porady dotyczące prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej.

Zapewniamy konsultacje dla najmłodszych, dzięki czemu dzieci będą wiedzieć, jak prawidłowo czyścić swoje zęby oraz jak o nie dbać każdego dnia. Możliwość uświadomienia dziecku, jak ważne jest dbanie o zęby i jamę ustną przekłada się na jego zdrowe nawyki w przyszłości. Naszym celem jest edukacja najmłodszych pacjentów w zakresie zdrowego i pięknego uśmiechu.

Oferta zabiegów z zakresu pedodoncji w klinice stomatologicznej w Gliwicach

Chcemy, by wizyty w klinice stomatologicznej Medent były dla Twojego dziecka przyjemne i nie kojarzyły się ze stresem ani bólem. Dlatego po wykonanym zabiegu wręczamy upominek każdemu małemu Pacjentowi.

Nasz gabinet w Gliwicach jest klimatyzowany oraz w pełni przystosowany do potrzeb małych pacjentów, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, a także wygodę.

W klinice Medent zagwarantujemy Twojemu maluchowi kompleksową opiekę stomatologiczną – to podstawa w kontekście dbania o zdrowe zęby najmłodszych. Zapraszamy!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:

Cennik

wypełnienie w zębie mlecznym w zależności od wielkości ubytku i materiału150 zł
ekstrakcja zęba mlecznego150 zł
leczenie endodontyczne zęba mlecznego300 zł
lakowanie pojedyńczego zęba100 zł
lakierowanie zębów (jeden łuk)50 zł
wizyta adaptacyjna (z przeglądem)50 zł