Stomatolog dziecięcy w Gliwicach

szczęśliwe dzieci z balonami
W naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach doskonale wiemy, że wizyta u dentysty bywa dla wielu dzieci bardzo stresująca. Mając zatem na uwadze komfort małych Pacjentów, dokładamy wszelkich starań, by Twoja pociecha czuła się na fotelu stomatologicznym w pełni bezpiecznie i nie obawiała się zabiegu. Oferujemy szeroką gamę usług dentystycznych dla dzieci, zapewniając nie tylko skuteczne leczenie, lecz także przyjazną atmosferę.

Jeśli szukasz dobrego stomatologa dziecięcego, który zadba o zdrowe zęby Twojej pociechy, trafiłeś we właściwe miejsce. Umów wizytę już dziś! Stomatologia dziecięca świadczona w naszym gabinecie dentystycznym to usługi na najwyższym poziomie! Zadbamy o piękny i zdrowy uśmiech naszych najmłodszych pacjentów!

Dentysta dziecięcy - Gliwice

W klinice stomatologicznej Medent w Gliwicach zależy nam na tym, aby każda wizyta Twojego dziecka u stomatologa przebiegała w miłej atmosferze, bez bólu czy strachu. Oferujemy rozmaite zabiegi dla najmłodszych z zakresu leczenia zachowawczego próchnicy wraz z odbudową ubytków z wykorzystaniem nowoczesnych, bezpiecznych wypełnień. Ponadto usługi naszego gabinetu stomatologicznego obejmują również kanałowe leczenie zębów mlecznych, dbając jednocześnie o komfort małego Pacjenta. Chcesz zatroszczyć się o zdrowie oraz piękny uśmiech swojej pociechy? Sprawdź ofertę zabiegów z zakresu pedodoncji!

Profilaktyka – stomatolog dziecięcy Gliwice

Równie ważna, co leczenie próchnicy i odbudowa ubytków pozostaje odpowiednia profilaktyka. Ma ona szczególne znaczenie w przypadku dzieci, ponieważ nie tylko zapewnia im zdrowe zęby, lecz także zapobiega powstawaniu chorób czy nieprawidłowemu rozwojowi uzębienia. Dlatego w klinice stomatologicznej Medent w Gliwicach proponujemy zabiegi profilaktyczne, dzięki którym kontrolne wizyty Twojej pociechy w gabinecie stomatologa będą jedynie formalnością. Oferujemy między innymi lakierowanie i lakowanie zębów oraz porady dotyczące prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej.

Zapewniamy konsultacje dla najmłodszych, dzięki czemu dzieci będą wiedzieć, jak prawidłowo czyścić swoje zęby oraz jak o nie dbać każdego dnia. Możliwość uświadomienia dziecku, jak ważne jest dbanie o zęby i jamę ustną przekłada się na jego zdrowe nawyki w przyszłości. Naszym celem jest edukacja najmłodszych pacjentów w zakresie zdrowego i pięknego uśmiechu.

Oferta zabiegów z zakresu pedodoncji w klinice stomatologicznej w Gliwicach

Chcemy, by wizyty w klinice stomatologicznej Medent były dla Twojego dziecka przyjemne i nie kojarzyły się ze stresem ani bólem. Dlatego po wykonanym zabiegu wręczamy upominek każdemu małemu Pacjentowi.

Nasz gabinet w Gliwicach jest klimatyzowany oraz w pełni przystosowany do potrzeb małych pacjentów, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, a także wygodę.

W klinice Medent zagwarantujemy Twojemu maluchowi kompleksową opiekę stomatologiczną – to podstawa w kontekście dbania o zdrowe zęby najmłodszych. Zapraszamy!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:

Cennik

wypełnienie w zębie mlecznym w zależności od wielkości ubytku i materiału od 200 zł
ekstrakcja zęba mlecznego od 200 zł
leczenie endodontyczne zęba mlecznego od 350 zł
lakowanie pojedyńczego zęba  200 zł
lakierowanie zębów (jeden łuk) 100 zł
wizyta adaptacyjna (z przeglądem) 150 zł
wizyta bezefektywna 150 zł
poszerzone lakowanie od 250 zł