O nas

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dorosłych jak i małych pacjentów. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych dobranych odpowiednio do potrzeb, wieku i oczekiwań.

W naszej pracy, każdego dnia, kierujemy się przede wszystkim największym dobrem pacjenta, stwarzając taką atmosferę podczas wizyty w gabinecie, aby pacjent czuł się bezpiecznie, komfortowo, a wykonywane zabiegi były bezbolesne i dające długotrwałe efekty i zadowolenie.

Największą satysfakcję czerpiemy, widząc uśmiechniętego i wracającego do nas pacjenta.

dentysta gliwice

Orły Stomatologii to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze placówki i najlepsi lekarze. W tym konkursie kapitułą oceniająca są pacjenci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez właśnie pacjentów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko lekarze i placówki o najwyższych ocenach.

Konkurs został stworzony po to, aby spośród przeciętnych lekarzy i placówek na rynku wyróżnić te najlepsze i tak MEDENT przystąpił do grona laureatów i docenionych gabinetów dentystycznych.

Należymy do liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom Państwa, naszych pacjentów.

Dziękujemy Państwu bardzo, za to, że doceniliście nasze starania, jakość pracy i atmosferę jaką dla Was tworzymy w gabinecie.