Implantologia

Zastosowanie implantów zębowych to doskonałe rozwiązanie dla Pacjentów, którzy w wyniku utraty jednego bądź kilku zębów nie mogą cieszyć się z prawdziwie olśniewającego uśmiechu. Należy również pamiętać o naszym zdrowiu, bowiem implantologia nie jest tylko odpowiedzialna za estetykę ale również dobry i zdrowy stan naszego uzębienia. Poprawia wady zgryzowe spowodowane brakiem zębów, chroni przed utratą kości w danym miejscu, stanowi bazę do odbudowy protetycznej etc. Implantologia pozwala bowiem skutecznie uzupełnić braki w uzębieniu, zapewniając tym samym piękny wygląd, dobre samopoczucie, a także komfort fizyczny i zdrowie. W gabinecie dentystycznym Medent oferujemy wszczepianie implantów dla Pacjentów z Gliwic oraz okolicznych miejscowości. Dzięki naszym stomatologom zapomnisz o kłopotach wynikających z ubytków i będziesz mógł szeroko się uśmiechać bez cienia skrępowania. Zapraszamy!

Na czym polega wszczepianie implantów zębowych?

Implanty stomatologiczne najczęściej mają postać tytanowych śrub, które chirurg stomatolog umieszcza w kości szczęki bądź żuchwy w miejscu korzenia utraconego zęba. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, ponieważ tytan nie ma szkodliwego wpływu na organizm, a ponadto całą procedurę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, by zadbać o komfort Pacjenta. Po wszczepieniu implant staje się podstawą odbudowy zęba, charakteryzując się doskonałą stabilnością, a także wieloletnią trwałością. W gabinecie stomatologicznym w Gliwicach proponujemy zabiegi z zakresu implantologii, dzięki którym zapewnisz sobie piękny i zdrowy uśmiech na długie lata.

Implanty Gliwice: zalety zabiegów implantologicznych wykonywanych w naszym gabinecie dentystycznym

Implantologia cieszy się coraz większą popularnością wśród Pacjentów. Implanty stomatologiczne pozwalają trwale uzupełnić braki w uzębieniu w sposób bardzo zbliżony do wyglądu naturalnych zębów, przywracając piękny i zdrowy uśmiech. Zapewnia to znaczne zwiększenie zarówno komfortu psychicznego, jak i fizycznego Pacjenta. Dzięki implantom dentystycznym można bowiem zapomnieć o kłopotach z prawidłowym żuciem wynikającym z braków w uzębieniu. Ponadto zabieg implantologiczny to rozwiązanie korzystne dla samych zębów, ponieważ nie wymaga szlifowania sąsiednich struktur.

Cennik wszczepiania implantów Gliwice

W naszej klinice stomatologicznej chcemy przywracać zachwycające uśmiechy Pacjentom z Gliwic oraz pobliskich miejscowości, dlatego wykonujemy najwyższej jakości implanty stanowiące podstawę pod koronę, które będą służyć Ci przez wiele lat. Przeprowadzamy kompleksową konsultację i przygotujemy indywidualny szablon, zaś na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Twoje dobro. Zainteresowała Cię nasza oferta zabiegów implantologicznych? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wykonywania implantów oraz umówienia wizyty!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:
protezy zębowe – Gliwice
chirurgia stomatologiczna – Gliwice
leczenie kanałowe – Gliwice
wybielanie zębów – Gliwice