Gabinet stomatologiczny w Gliwicach – profilaktyka​

pacjent i dentysta w gabinecie dentystycznym

Profilaktyka to najlepszy sposób na to, by zadbać o zdrowy uśmiech. Białe zęby bez ubytków i równy zgryz są marzeniem wielu osób. Chociaż codzienne szczotkowanie oraz używanie nitki dentystycznej to już większa część sukcesu, to na pewno nieocenione są również regularne wizyty u stomatologa. Jeśli szukasz dobrego dentysty, który z zaangażowaniem zatroszczy się o zęby Twoje i Twojej rodziny – wybierz gabinet Medent w Gliwicach.

Dentysta dla dzieci i nie tylko

W naszym nowoczesnym gabinecie w Gliwicach przyjmujemy zarówno dzieci, jak i Pacjentów dorosłych. Dysponujemy kadrą doświadczonych stomatologów, którzy, zwłaszcza najmłodszym, pokażą skuteczne sposoby czyszczenia zębów, nauczą ich korzystania ze szczoteczki elektrycznej lub doradzą w wyborze pasty. Ponadto zapraszamy na lakowanie, lakierowanie, a także fluoryzację, czyli zabiegi, dzięki którym dziecięce zęby na długo zachowają zdrowy wygląd i będą mocne.

Konsultacje stomatologiczne w trosce o zdrowy uśmiech

Starsi Pacjenci, którzy trafiają do naszego gabinetu w Gliwicach, także szukają porad w zakresie profilaktyki stomatologicznej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zabiegi czyszczenia zębów – usuwania kamienia i piaskowania. Tym, którzy zmagają się z przebarwieniami, proponujemy stomatologię estetyczną włącznie z wybielaniem zębów lampą. Jako specjaliści od protetyki doradzamy również w kwestiach dbania o implanty i protezy zębowe.

Dlaczego warto odwiedzić gabinet dentystyczny Medent w Gliwicach?

Nasi dentyści mają indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Bardzo ważne dla nas jest to, aby zarówno dziecko, jak i dorosły czuli się komfortowo podczas każdej wizyty. Nowoczesny sprzęt pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów szybko i bezboleśnie. Przede wszystkim jednak pracujący u nas stomatolodzy mają ogromną wiedzę w zakresie profilaktyki i leczenia zębów. Jeśli chcesz świadomie dbać o zdrowy uśmiech – zapraszamy do nas.

Atrakcyjny cennik usług – zapraszamy do odwiedzenia stomatologa w Gliwicach

Oprócz miłej obsługi oraz bogatego pakietu usług dysponujemy również atrakcyjnym cennikiem usług – zarówno w przypadku samych konsultacji, jak i zabiegów z zakresu profilaktyki. Jeśli więc szukasz dobrego dentysty – zapraszamy do Medent. Z chęcią zadbamy o zęby Twoje i Twojej rodziny. Znajdziesz nas w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 13. Zapraszamy!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:

Cennik

przegląd/badanie stomatologiczne 100 zł
pełna higienizacja: skaling (usuwanie kamienia), piaskowanie (usuwanie osadów i przebarwień), fluoryzacja (wzmocnienie szkliwa), instruktaż higieny jamy ustnej 400 zł
skaling (usuwanie kamienia) 200 zł
skaling głęboki 350 zł
piaskowanie (usuwanie osadów i przebarwień) 200 zł
znoszenie nadwrażliwości od 100 zł
Znieczulenie na życzenie pacjenta 50 zł