Konsultacje stomatologiczne w gabinecie w Gliwicach

rodzina u stomatologa

Niepokojące objawy czy dolegliwości bólowe w jamie ustnej to sygnał, że należy odwiedzić gabinet dentystyczny. Nie oznacza to jednak, że lekarz od razu przystąpi do wykonywania zabiegu. Pacjentom naszej placówki w Gliwicach oferujemy konsultacje ze specjalistami, podczas których możliwe jest poznanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Chcesz na przykład dowiedzieć się, jakie są dostępne metody wybielania zębów, i która z nich będzie dla Ciebie najlepsza? A może odczuwasz bóle dziąseł, więc chcesz zweryfikować swój rytuał higieny jamy ustnej? Serdecznie zapraszamy na konsultacje stomatologiczne!

Przeglądy i konsultacje stomatologiczne – oferta dla Pacjentów z Gliwic oraz okolic

Podczas konsultacji stomatologicznej w naszym gabinecie w Gliwicach możesz liczyć na profesjonalny przegląd z użyciem kamery wewnątrzustnej, jak również prześwietlenie RTG/RVG zębów. Dzięki temu specjalista dokładnie wyjaśni Ci, na czym polega problem, jakie są dostępne rozwiązania, oraz jaka metoda leczenia najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Konsultacja z dentystą to doskonały moment na zadanie lekarzowi wszystkich pytań dotyczących higieny jamy ustnej, potencjalnych zabiegów, wybielania czy na ustalenie wieloetapowego procesu leczenia. Chcesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości? Zachęcamy do umówienia się na konsultację stomatologiczną w gabinecie w Gliwicach.

Wizyta u stomatologa w Gliwicach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu Pacjentom wizyta w gabinecie dentystycznym nie kojarzy się dobrze. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zmniejszyć dyskomfort odczuwany podczas przebywania na fotelu stomatologicznym. Jeśli masz jakieś obawy dotyczące stanu swoich zębów czy dziąseł, podczas konsultacji możesz je omówić ze specjalistą i zdobyć wszelkie niezbędne informacje – na przykład na temat cennika usług czy pielęgnacji zębów po zabiegu. Niezależnie od tego, czy planujesz chirurgiczne usuwanie ósemek, estetyczną odbudowę przednich zębów, czy chcesz zdecydować się na protezę, warto najpierw umówić się na konsultację stomatologiczną, aby z lekarzem omówić wszelkie aspekty leczenia. Zapraszamy do kliniki Medent w Gliwicach!

Masz wątpliwości związane z leczeniem kanałowym? A może chcesz dowiedzieć się, jakie są skutki uboczne wybielania zębów lampą? Planujesz poddanie się zabiegowi z zakresu stomatologii estetycznej? Konsultacja to świetna okazja, by lekarz przekazał Ci niezbędną wiedzę, dzięki której podejmiesz dobrą decyzję. Zapraszamy do kliniki stomatologicznej w Gliwicach, gdzie możesz liczyć na profesjonalną opiekę i wiedzę specjalistów.


Cennik

przegląd, plan leczenia, zdjęcie RVG recepta,  200 zł
RVG (zdjęcie) z nagraniem na nośnik zewnętrzny 100 zł