Leczenie kanałowe – Gliwice

dentystya wykonujący zabieg leczenia kanałowegoW naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy szeroki pakiet usług, które świadczymy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapewniamy m.in. profesjonalne leczenie endodontyczne oraz reendo, czyli pierwotne i wtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem zębów, kanałów korzeniowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to zabieg wymagający dużego doświadczenia oraz precyzji w działaniu, dlatego w naszej klinice stomatologicznej w Gliwicach możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Przekonaj się sam, dlaczego warto umówić się na leczenie kanałowe pod mikroskopem u naszego stomatologa!

Leczenie kanałowe Gliwice: leczenie endodontyczne i reendo w sprawdzonym gabinecie stomatologicznym

Pierwotne oraz wtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem, które świadczymy w naszej klinice, polega na usunięciu zmienionej chorobowo miazgi z korony i kanałów korzeniowych zębów, wykonania ich dezynfekcji, a następnie na wypełnieniu ich odpowiednim do tego celu materiałem oraz zabezpieczeniu korony. Reendo wykonujemy, gdy w leczonym zębie pojawia się stan zapalny bądź inne problemy związane z przeprowadzonym wcześniej zabiegiem. Cały proces leczenia zaczynamy od zdjęcia z leczonego zęba próchnicy, a dopiero po takim jego przygotowaniu możemy przejść do leczenia właściwego.

Gliwice: leczenie kanałowe - profesjonalny sprzęt wykorzystywany do leczenia

Endodoncja jest dziedziną stomatologii, która wymaga dużego skupienia i dokładności, ponieważ zaledwie chwila nieuwagi może spowodować złamanie się narzędzia czy niedokładne usunięcie miazgi. Właśnie dlatego w naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach pracują wyłącznie najlepsi stomatolodzy, wykorzystując przy tym profesjonalne sprzęty oraz urządzenia elektroniczne. Wśród nich znajdują się m.in. wysokiej klasy mikroskop OMS 2360 z najnowszą niemiecką optyką, a także endomotor i endometr. Ponadto dysponujemy również nowoczesnym sprzętem RTG oraz RVG, dzięki którym możliwa jest kontrola przebiegu i prawidłowości leczenia, a także osłoną koferdamu.

Leczenie kanałowe (endodocja) - dobry stomatolog w Gliwicach

Rozbudowane oraz nowoczesne zaplecze techniczne, jak również doświadczona kadra, jest gwarancją wysokiej skuteczności leczenia endodontycznego oraz reendo. Jeśli więc dokucza Ci uciążliwy ból bądź dostrzegasz zmiany chorobowe na swoich zębach, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami od leczenia kanałowego i umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach!

Wśród naszych usług stomatologicznych można także znaleźć m.in.:

Cennik

siekacze i kły od 800 zł
przedtrzonowce od 1200 zł
trzonowce od 1600 zł
usunięcie wkładu korzeniowo – koronowego 400 zł
zamknięcie perforacji przy użyciu materiału MTA od 300 zł
leczenie endodontyczne ósemek od 2000 zł