Leczenie kanałowe w Gliwicach

W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy szeroki pakiet usług, które świadczymy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapewniamy m.in. profesjonalne leczenie endodontyczne oraz reendo, czyli pierwotne i wtórne leczenie kanałowe zębów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to zabieg wymagający dużego doświadczenia oraz precyzji w działaniu, dlatego w naszej klinice stomatologicznej w Gliwicach możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Przekonaj się sam, dlaczego warto umówić się na wizytę u naszego stomatologa!

Leczenie kanałowe Gliwice: leczenie endodontyczne i reendo w sprawdzonym gabinecie stomatologicznym

Pierwotne oraz wtórne leczenie kanałowe, które świadczymy w naszej klinice, polega na usunięciu zmienionej chorobowo miazgi z korony i kanałów zębów, wykonania ich dezynfekcji, a następnie na wypełnieniu ich odpowiednim do tego celu materiałem oraz zabezpieczeniu korony. Reendo wykonujemy, gdy w leczonym zębie pojawia się stan zapalny bądź inne problemy związane z przeprowadzonym wcześniej zabiegiem. Cały proces leczenia zaczynamy od zdjęcia z leczonego zęba próchnicy, a dopiero po takim jego przygotowaniu możemy przejść do leczenia właściwego.

Profesjonalny sprzęt wykorzystywany do leczenia kanałowego w gabinecie dentystycznym w Gliwicach

Endodoncja jest dziedziną stomatologii, która wymaga dużego skupienia i dokładności, ponieważ zaledwie chwila nieuwagi może spowodować złamanie się narzędzia czy niedokładne usunięcie miazgi. Właśnie dlatego w naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach pracują wyłącznie najlepsi stomatolodzy, wykorzystując przy tym profesjonalne sprzęty oraz urządzenia elektroniczne. Wśród nich znajdują się m.in. wysokiej klasy mikroskop OMS 2360 z najnowszą niemiecką optyką, a także endomotor i endometr. Ponadto dysponujemy również nowoczesnym sprzętem RTG oraz RVG, dzięki którym możliwa jest kontrola przebiegu i prawidłowości leczenia, a także osłoną koferdamu.

Dobry stomatolog w Gliwicach

Rozbudowane oraz nowoczesne zaplecze techniczne, jak również doświadczona kadra, jest gwarancją wysokiej skuteczności leczenia endodontycznego oraz reendo. Jeśli więc dokucza Ci uciążliwy ból bądź dostrzegasz zmiany chorobowe na swoich zębach, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami od leczenia kanałowego i umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:
protezy zębowe – Gliwice
chirurgia stomatologiczna – Gliwice
implanty – Gliwice
wybielanie zębów – Gliwice