Leczenie zachowawcze – zapraszamy do kliniki stomatologicznej w Gliwicach

uśmiech mężczyzny w lustrze

Szukasz sprawdzonego dentysty dla siebie lub swoich dzieci? Cenisz sobie profesjonalizm i pełne zrozumienia podejście do Pacjenta? Zapraszamy do gabinetu dentystycznego w Gliwicach! Oferujemy szeroki zakres usług w tym również leczenie zachowawcze. Nie da się ukryć, że jest to bardzo ważna dziedzina stomatologii, która skoncentrowana jest na profilaktyce próchnicy oraz leczeniu powstałych już próchnicznych ubytków. Wierzymy, że wczesna diagnostyka pozwoli uporać się z chorobami zębów, zanim jeszcze zacznie być widać ich efekty. Z tego powodu zachęcamy do regularnych wizyt każdego – dzieci, dorosłych i osoby starsze.

Medent – Twój gabinet stomatologiczny w Gliwicach

W odpowiedzi na potrzeby naszych Pacjentów prowadzimy kompleksowe leczenie zachowawcze, będące ważnym elementem profilaktyki zdrowego uśmiechu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak często potrafi zaskoczyć próchnica. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio szybka diagnoza i leczenie ubytków pozwolą Ci cieszyć się zdrowymi zębami jak najdłużej. Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać chorobom uzębienia, niż zajmować się nimi w już rozwiniętym stadium. To oszczędność czasu, pieniędzy, a w wielu przypadkach również bólu oraz dyskomfortu. Dla Pacjentów naszej kliniki stomatologicznej w Gliwicach przygotowaliśmy bogatą ofertę usług – leczenie nadwrażliwości, próchnicy czy też odbudowę szkliwa.

Konsultacje stomatologiczne w leczeniu zachowawczym

Zaufaj dentystom z gabinetu Medent z Gliwic i zacznij cieszyć się pięknym uśmiechem oraz pełną swobodą w jedzeniu tego, co kochasz. Pomożemy uporać Ci się z nadwrażliwością na zimno czy gorąco, zajmiemy się ubytkami, a także odbudową uszkodzonych zębów. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych materiałów i innowacyjnych technik leczenia, co pozwala nam na szybkie, a zarazem skuteczne radzenie sobie z różnymi schorzeniami.

Szukasz dobrego stomatologa z Gliwic? Zapraszamy do Medent!

W ofercie naszego gabinetu dentystycznego znajduje się cały wachlarz zabiegów oraz usług z zakresu leczenia zachowawczego, które jest kluczowe dla zachowania pięknych i zdrowych zębów. Gwarantujemy skuteczne leczenie nadwrażliwości, uzupełnianie ubytków, a także szereg działań profilaktycznych. Zachęcamy do umówienia się na konsultację stomatologiczną, podczas której zidentyfikujemy problemy uzębienia i przedstawimy Ci różne możliwości działania. Odwiedź gabinet w Gliwicach już dziś!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:

Cennik

wypełnienie światłoutwardzalne w zależności od wielkości ubytku od 350
odbudowa zęba na wkładzie z włókna szklanego od 600 zł
wypełnienie ubytku substytutem zębiny Biodentine/MTA 200 zł
płukanie kieszonki dziąsłowej z aplikacją leku 200 zł
znieczulenie zwykłe w cenie zabiegu
znieczulenie komputerowe 50 zł