Chirurgia stomatologiczna – Gliwice

narzędzia dentystyczne potrzebne w chirurgii stomatologicznej

Nacinanie ropni, usuwanie bolących ósemek bądź innych zębów objętych chorobą – te i wiele innych czynności wykonywanych w gabinecie dentystycznym często wymagają interwencji chirurga stomatologa. W naszej klinice stomatologicznej w Gliwicach zapewniamy sprawne oraz możliwie najmniej bolesne ekstrakcje zębów stałych i mlecznych, które wykonujemy wraz z szyciem, zabezpieczeniem rany, a także ewentualnym założeniem leku. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zabieg przebiegał szybko oraz bezproblemowo w jak najbardziej kameralnej atmosferze. Już teraz sprawdź nasz cennik i umów się na wizytę u dobrego oraz sprawdzonego dentysty w Gliwicach!

Chirurgia stomatologiczna: usuwanie ósemek i nie tylko – poznaj zakres usług!

Chirurgia stomatologiczna stanowi dziedzinę stomatologii skoncentrowaną na operacyjnym bądź zabiegowym leczeniu jamy ustnej, okolic przyległych oraz wierzchołka korzenia. Dziedzina ta obejmuje różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne, spośród których możemy wyróżnić m.in. resekcje wierzchołka korzeni, usuwanie ósemek, usuwanie zmian zapalnych błony śluzowej, podcinanie wędzidełek, leczenie ropni, ekstrakcje chorych zębów i wiele więcej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zabiegi chirurgiczne mogą być bolesne dla Pacjentów, jak również wywoływać w nich niepokój czy powodować dyskomfort. Właśnie dlatego każdorazowo proponujemy skuteczne znieczulenie.

Chirurg stomatolog Gliwice

Medent to miejsce, w którym świadczymy najwyższej jakości usługi zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Naszym priorytetem jest piękny oraz zdrowy uśmiech każdego Pacjenta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby udzielić szybkiej i skutecznej pomocy gwarantującej pełne zadowolenie leczonej osoby. Profesjonalna oraz kompleksowa obsługa Pacjentów  odwiedzających nasz gabinet stomatologiczny w Gliwicach możliwa jest dzięki pracy doświadczonego chirurga stomatologa, który odpowiedzialny jest za bezbolesne i sprawne usuwanie ósemek, ekstrakcję chorych zębów oraz przeprowadzanie innych zabiegów chirurgicznych, a także dzięki nowoczesnemu sprzętowi. Jeśli więc szukasz najlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wizytę Pacjentów z Gliwic!

Odpowiemy na wszelkie pytania!

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych w Medent? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z chirurgią stomatologiczną, rozwiejemy wątpliwości i od razu zapiszemy na wizytę!

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:

Cennik

konsultacja chirurgiczna ze zdjęciem rtg (płatne na pierwszej wizycie chirurgicznej niezależnie od kosztów zabiegu) 150 zł
konsultacja implantogiczna 200 zł
ekstrakcja zęba stałego (z szyciem jeśli wystąpi konieczność) od 300 zł
ekstrakcja zęba mlecznego 150 zł
nacięcie ropnia, wycięcie kapturka dziąsłowego od 200 zł
ekstrakcja ósemek od 450 zł
podcięcie wędzidła wargi górnej 200-250 zł
podcięcie wędzidła języka 200-250 zł
zamknięcie połączenia ustno-zatokowego 200-300 zł
badanie histopatologiczne 120 zł
chirurgiczne usunięcie zęba od 450 zł
chirurgiczne usunięcie zęba zatrzymanego 500-600 zł
kiretaż otwarty 300 zł/ząb
szycie rany błony śluzowej od 100 zł
resekcja korzenia zęba przedniego 350-400 zł
resekcja każdego kolejnego zęba przedniego(w trakcie jednego zabiegu) 150-200 zł
resekcja zęba bocznego 400-450 zł
implant cz.chirurgiczna (Ankylos f.Densply Maillefer) ok.2800-3000 zł
implant cz.protetyczna(śruba gojąca, łącznik, korona 3600 zł
indywidualny szablon do wszczepiania implantów 1500 zł
wycięcie przerostów błony śluzowej 300-400 zł
plastyka wyrostka zębodołowego szczęki/żuchwy 300-350 zł
usunięcie torbieli 350-400 zł
Hemisekcja 200-400 zł
Premolaryzacja 200-400 zł
Chirurgiczne wydłużenie korony 300-600 zł
Zabieg wycięcia kieszonki dziąsłowej 200-300 zł
Sinus lift(podniesienie zatoki szczękowej) 2500-3000 zł
Augmentacja wyrostka zębodołowego z wykorzystaniem materiału kościozastępczego Bio-oss i membrany Bio-guide 2000-4000 zł
Augmentacja materiałem biologicznym własnego pochodzenia 1500-2000 zł
IPRF-APRF 300 zł