Stomatologia estetyczna

medycyna estetyczna

Rzadko się uśmiechasz i tracisz pewność siebie, bo nie lubisz wyglądu swoich zębów? Marzysz o zdrowym uzębieniu bez nieestetycznych przebarwień? Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej w Gliwicach! Oferujemy różnego rodzaju zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, które gwarantują zadowalające rezultaty każdemu z naszych Pacjentów. Wykonujemy między innymi profesjonalne wybielanie zębów przy użyciu specjalistycznych lamp oraz precyzyjne odbudowy kompozytowe z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Zadzwoń – zrób pierwszy krok w stronę zdrowego, estetycznego i pięknego uśmiechu – umów się na konsultacjęstomatologiczną.

Stomatologia estetyczna – sposób na cudowny uśmiech

Dla tych osób, których natura nie obdarzyła zębami o pięknym kształcie i kolorze, z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna,oferująca szereg różnych zabiegów umożliwiających bezpieczne, szybkie i skuteczne uzyskanie zadowalających efektów. W naszym gabinecie w Gliwicach oferujemy zabiegi takie jak wybielanie zębów, odbudowa kompozytowa czy wykonanie licówek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń oraz sprawdzonych materiałów najwyższej jakości jesteśmy w stanie znacząco poprawić wygląd uzębienia Pacjentów. Skutecznie likwidujemy przebarwienia powstałe w wyniku picia kawy, herbaty czy słodkich napojów, usuwamy kamień nazębny, który często prowadzi do próchnicy czy paradontozy oraz poprawiamy kolor uzębienia.

Gabinet stomatologiczny w Gliwicach – specjaliści od stomatologii estetycznej

Bez wglądu na to, czy do uzyskania pięknego i zdrowego uśmiechu konieczne będzie dokładne czyszczenie zębów, wybielanie przy użyciu specjalnej lampy wybielającej, wykonanie implantów czy całkowita, estetyczna odbudowa zębów przednich – w Medent świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Odwiedź nas w Gliwicach i przekonaj się sam!

Zachęcamy do skorzystania z usług kliniki stomatologicznej Medent

Serdecznie zapraszamy na konsultację stomatologiczną, podczas której nasi specjaliści przeprowadzą szczegółowy wywiad pozwalający ustalić konkretne oczekiwania Pacjenta oraz podpowiedzą, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla danego przypadku.

Wśród naszych usług można także znaleźć m.in.:

Cennik

odbudowa estetyczna przednich zębów (licówka kompozytowa) od 500 zł
wybielanie zębów gabinetowe 1 300 zł