Nasz personel i wyposażenie gabinetu

Nasz gabinet stomatologiczny Gliwice został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który spełnia rygorystyczne normy oraz standardy. Wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o państwa uśmiech. W naszej pracy zawsze stawiamy dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Innowacyjne urządzenia sprawiają, że leczenie zębów przebiega sprawnie, a zarazem bezproblemowo. Nie trzeba obawiać się dyskomfortu, czy też dolegliwości bólowych. Robimy wszystko, aby wyeliminować ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych dolegliwości – potwierdzają to liczne pozytywne opinie pacjentów. Warto wspomnieć, że nasz gabinet dentystyczny jest stale modernizowany, tak aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby.

Bez zbędnego bólu

Gabinet dentystyczny Gliwice gwarantuje maksimum swobody i komfortu. Leczenie zębów odbywa się przy zastosowaniu certyfikowanych sprzętów. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie zbędnego bólu. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby w gabinecie panowała przyjazna atmosfera. Gabinet stomatologiczny Gliwice wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy oczekują profesjonalnego, a zarazem dokładanego leczenia zębów. Każdy stomatolog posiada niezbędne kompetencje, a zarazem doświadczenie. Oferujemy fachowe oraz rzetelne świadczenie usług. Dzięki zaawansowanym urządzeniom możemy wykonywać zabiegi wchodzące w skład różnych dziedzin stomatologii. Jest to sporym udogodnieniem z punktu widzenia pacjenta. W sposób kompleksowy zadbamy o państwa piękny uśmiech.

Oszczędność czasu

Wyposażenie znajdujące się w naszej przychodni stomatologicznej sprawia, że wiele zabiegów może zostać przeprowadzonych o wiele szybciej, niż tradycyjnymi metodami. Z pewnością jest to ważne dla pacjentów, którzy cenią sobie oszczędność czasu. Przed przystąpieniem do pracy stomatolog poinformuje, jakie zabiegi zostaną przeprowadzone. Dzięki temu pacjent może poczuć się w pełni bezpiecznie, a zarazem spokojnie. Nasz gabinet umożliwia wieloetapowe leczenie stomatologiczne. Poradzimy sobie nawet z najcięższymi przypadkami. Jeśli interesuje Cię godny polecenia stomatolog Gliwice, to świetnie trafiłeś. Zapisanie się na wizytę nie jest żadnym problemem. Wystarczy wybrać dogodny termin oraz godzinę. Plusem jest również łatwy dojazd - gabinet znajduje się w miejscowości Gliwice ul. Zygmunta Starego 13. Atutem lokalizacji gabinetu jest ścisłe centrum Gliwic, w bezpośrednim sąsiedztwie Starostwa Powiatowego, szpitala wojskowego z licznymi miejscami parkingowymi wokół lokalizacji gabinetu. Godziny otwarcia: od 9 do 20. W weekendy gabinet stomatologiczny jest nieczynny.

Pomoc w nagłych przypadkach

Dziedzina stomatologii jest w dzisiejszych czasach niezwykle rozwinięte. Podstawą jest to, aby stomatolog cały czas zwiększał zakres swoich kompetencji. W naszym gabinecie stomatologicznym Gliwice pracują wyłącznie najlepsi eksperci, którzy systematycznie biorą udział w kursach i szkoleniach. Dysponujemy najwyższej klasy wyposażeniem, a w tym między innymi: mikroskop stosowany głównie w endodoncji (leczenie kanałowe), RTG, RVG (radiologia i radiowizjografia) dzięki czemu udzielimy natychmiastowej pomocy w nagłych przypadkach. Zapraszamy nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci (pedodoncja). Stomatolog zajmujący się młodymi pacjentami doskonale zna ich potrzeby oraz wymagania.