Usługi

Implantologia pozwala na przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu na wiele lat, uzupełniając braki w uzębieniu za pomocą specjalnych implantów dentystycznych. W klinice stomatologicznej Medent w Gliwicach nasi chirurdzy stomatolodzy przeprowadzają konsultacje oraz wykonują zabiegi implantologiczne, które zapewniają doskonały wygląd uzębienia, poprawiają wady zgryzu, zapobiegają utracie kości, a także będą stanowiły trwałą podstawę dla protetycznej odbudowy zębów.

Czytaj więcej

Profilaktyka stomatologiczna jamy ustnej jest zespołem różnych zabiegów, jak skaling, piaskowanie, fluoryzacja, instruktaż higieny itp., które mają na celu utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. W naszym gabinecie oferujemy Państwu: * profesjonalny zabieg higienizacji z dobrem wszelkich akcesoriów jak skaler ultradźwiękowy, piaskarka wraz z fluoryzacją oraz instruktażem i doborem odpowiednich preparatów do utrzymania najlepszej higieny jamy ustnej.

Czytaj więcej

Leczenie zachowawcze to bardzo ważna dziedzina we współczesnej stomatologii, która poświęcona jest profilaktyce próchnicy zębów oraz leczeniu powstałych już ubytków próchniczych. W ramach stomatologii zachowawczej zapewniamy: *leczenie próchnicy zębów wraz z odbudową ubytków wysokiej jakości materiałami kompozytowymi *leczenie nadwrażliwości zębów.

Czytaj więcej

Pedodoncja to dziedzina stomatologii, która skupia się na profilaktyce i leczeniu zębów dziecięcych. Z nami Twoje dziecko polubi wizytę u dentysty. Naszą dewizą jest stomatologia bez bólu i strachu, gwarantujemy miłą atmosferę a wizytę kończy upominek dla malucha. Zapewniamy zabiegi profilaktyczne: *lakierowanie zębów *lakowanie zębów Oraz leczenie zachowawcze: *leczenie próchnicy wraz z odbudową ubytków *leczenie kanałowe mlecznych zębów.

Czytaj więcej

Leczenie endodontyczne i reendo to leczenie kanałowe pierwotne i powtórne zębów. Polega ono na usunięciu chorobowo zmienionej miazgi z korony i kanałów zębów oraz wypełnienie ich odpowiednim materiałem. Jest to bardzo skomplikowana procedura wymagająca precyzji oraz nowoczesnego sprzętu. W naszym gabinecie oferujemy wysoką skuteczność leczenia kanałowego pracując z użyciem profesjonalnych sprzętów i urządzeń elektronicznych jak: *mikroskop OMS 2360 z najnowszą Niemiecką optyką *endomotor i endometr Dodatkowo leczenie odbywa się w osłonie Koferdamu oraz na miejscu wykonujemy zdjęcia na nowoczesnym sprzęcie Rtg, Rvg, które obrazują przebieg i prawidłowość leczenia.

Czytaj więcej

Periodontologia to dział stomatologii zajmujący się chorobami przyzębia oraz schorzeniami błon śluzowych jamy ustnej. W naszym gabinecie zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę wraz z zabiegami: *kiretaż zamknięty niwelujący zapalenie przyzębia oraz pogłębianie się kieszonki dziąsłowej, co może prowadzić do paradontozy *płukanie kieszonek wraz z aplikacją leków *leczenie zmian błony śluzowej *szynowanie rozchwianych zębów.

Czytaj więcej

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich masywnym uszkodzeniu. Mamy do zaproponowania wykonanie tych prac ze względów zdrowotnych jak i estetycznych. Wykonujemy: *korony porcelanowe *korony porcelanowe na podbudowie metalowej *mosty porcelanowe *mosty porcelanowe na podbudowie metalowej *protezy całkowite i częściowe *nakłady kompozytowe i porcelanowe.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym/zabiegowym jamy ustnej i okolic przyległych. W naszym gabinecie gwarantujemy: *bezbolesne i sprawne ekstrakcje zębów stałych oraz mlecznych wraz z szyciem, założeniem leku (jeśli zajdzie potrzeba) zabezpieczeniem rany.

Czytaj więcej

Zapraszamy na przeglądy i konsultacje ogólnostomatologiczne z użyciem kamery wewnątrzustnej oraz prześwietleń Rtg/Rvg zębów w gabinecie.

Czytaj więcej

Poznaj nasze usługi

Jako nowoczesna klinika stomatologiczna polecamy naszym Pacjentom szereg usług takich jak stomatologia estetyczna, leczenie zachowawcze czy endodontyczne i reendo. Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy specjalnie przystosowane dla nich zabiegi pedodontyczne – od teraz dbanie o pierwsze zęby będzie prawdziwą przyjemnością. Ponadto polecamy periodontologię, protetykę oraz chirurgię dentystyczną – w tym leczenie kanałowe, a także usuwanie ósemek. Natomiast wszystkim oferujemy i jednocześnie zalecamy regularne konsultacje w naszym gabinecie Medent w Gliwicach.

Postaw na nowoczesne leczenie w gabinecie dentystycznym w Gliwicach

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie gabinet stomatologiczny Medent – spieszymy z odpowiedzią. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi nasze usługi cechuje niezwykle wysoki standard bezpieczeństwa, skuteczności leczenia i jakości wykonania. Co więcej – w komforcie temperaturowym dzięki klimatyzacji. Na tym jednak nie spoczywamy i stale poszerzamy wachlarz usług. Podpisaliśmy umowę z firmą specjalizującą się w systemach ratalnych dla pacjentów z zabiegami stomatologicznymi. Niedługo planujemy uruchomić dla naszych Pacjentów również implantologię. Zadbaliśmy też o wygodę dokonywania opłat za usługi – w zależności od preferencji możesz skorzystać z karty lub smartfona. Zapraszamy do Gliwic.